Oferty pracy

Blacharz samochodowy

Nazwa pozycji Blacharz samochodowy
Miejsce pracy UL.WOLNOSCI 59, ZABRZE
Telefon 322761986
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Karolina Dziuba
Zakres obowiązków

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Kompleksowe naprawy blacharskie samochodów.

  • Dobór odpowiedniej technologii naprawy.

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy pracę zarówno w Zabrzu, jak i w naszym oddziale w Bytomiu! Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Wymagany profil kandydata

Jeśli masz:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku blacharza samochodowego,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć podnoszenia swoich umiejętności,

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Oferujemy

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki.

  • Stałe godziny pracy w systemie zmianowym.

  • Rabaty pracownicze na samochody.

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

W mailu prosimy o załączenie CV, tak abyśmy mogli lepiej Państwa poznać.