Oferty pracy

Elektromechanik samochodowy

Nazwa pozycji Elektromechanik samochodowy
Miejsce pracy UL.WOLNOSCI 59, ZABRZE
Telefon 322761986
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Karolina Dziuba
Zakres obowiązków

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Kompleksowe naprawy elektryczne samochodów;
  • Samodzielne diagnozowanie usterek oraz dobór odpowiedniej technologii naprawy;
  • Naprawy aut elektrycznych i akumulatorów trakcyjnych;
  • Dbałość o stanowisko pracy;
  • Dbałość o powierzone mienie klienta i firmy;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagany profil kandydata

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego;
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe;
  • Masz prawo jazdy kat. B;
  • Masz uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;
  • Potrafisz pracować w zespole;
  • Chcesz podnosić swoje umiejętności;
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, rzetelną i zaangażowaną w powierzone zadania;

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Oferujemy

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności w firmie z wieloletnią tradycją;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki;
  • Stałe godziny pracy w systemie zmianowym;
  • Rabaty pracownicze na samochody i serwisowanie pojazdu;
  • Miłą i przyjazną atmosferę.