Oferty pracy

Doradca serwisu blacharsko - lakierniczego

Nazwa pozycji Doradca serwisu blacharsko - lakierniczego
Miejsce pracy UL.STRZELCÓW BYTOMSKICH 51, BYTOM
Zakładane rozpoczęcie pracy marzec 2024
Telefon 323872939
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • pełna obsługa procesu szkodowego;
  • bieżąca obsługa Klienta;
  • aktywna sprzedaż usług serwisowych;
  • rozliczanie procesu szkodowego.

Wymagany profil kandydata

Czego oczekujemy od kandydata?

  • doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisu Blacharsko - Lakierniczego;
  • znajomość obsługi szkód komunikacyjnych, w tym systemu Audatex;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem;
  • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność współpracy zespołowej.

Oferujemy

Co zyskujesz pracując z nami?

  • interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności;
  • stabilne i bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy;
  • nowoczesne narzędzia pracy.